Od kilku lat zbierałem się na Hip Hop Kemp. W tym roku zebrałem się jednak tak, że pojadę na niego z akredytacją prasową. To oznacza: wywiady, zdjęcia i relacje z koncertów. Mało? Zabiorę także ze sobą jednego czytelnika, bądź czytelniczkę. Obserwujcie więc bacznie ruchy na blogu, żeby nie przegapić szansy na wygranie biletu. Póki co łapcie ostatnie info o kolejnych gwiazdach, które zagrają na festiwalu. Do line-upu dołącza niezwykle utalentowany, charyzmatyczny wokalista, ikona soulu współpracujący z istną śmietanką czarnej muzyki, między innymi Common, GURU, JAY Z, The Roots czy Erykah Badu –  Bilal!

Do Hradec Králové zawita także hip-hopowa super grupa producencka z Niemiec w składzie Suff Daddy, Dexter oraz Brenk Sinatra, czyli Betty Ford Boys. To trio w swoim niepowtarzalnym projekcie wniosło instrumentalny hip-hop na nowy i zupełnie niepowtarzalny poziom, o którego jakości przekonamy się na tegorocznej edycji Festiwalu z Atmosferą!

Oprócz nich na festiwalu między 21 a 23 sierpnia pojawią się Chefket – MC i wokalista z Berlina, którego teksty przepełnione są humorem, jeden z czołowych słowackich raperów Majk Spirit, a także niepowtarzalny i spontaniczny liveband Android Asteroid. Więcej o artystach na www.hiphopkemp.pl/line-up

Do soboty (14 czerwca) można także głosować na skład Młodych Wilków Popkillera i zdecydować, którzy gracze zeszłorocznej edycji pojawią się na scenie festiwalu Hip Hop Kemp. Głosowanie dostępne jest na stronie www.hiphopkemp.pl oraz www.popkiller.pl

Bilety na festiwal Hip Hop Kemp dostępne są za 209 PLNów i 389 PLNów (VIP) w oficjalnym sklepie internetowym polskiego promotora festiwalu joyStore by Joytown (www.joyStore.pl). Każda pula biletów jest ograniczona!

Dołącz do wydarzenia: Hip Hop Kemp 2014 – 13. edycja Festiwalu z atmosferą!

Do tej pory do line-upu festiwalu Hip Hop Kemp dołączyli między innymi: Onyx (USA), Ceelo Green (USA), KRS-One (USA), The Pharcyde w składzie Fatlip, Slimkid3, J-Swift, L.A. Jay i K-Natural (USA), CunninLynguists (USA),Action Bronson (USA), Madchild (CAN), Black Milk (USA), Black Moon (USA), Dillon Cooper (USA),  P Money (USA), Snak the Ripper (CAN),Rapsody & 9th Wonder (USA),DJ Static & Nat Ill J-Spliff, Temu, Peaceful James i Nappion (DK), Dynasty (UK), Mc Melodee (NL),Samy Deluxe (DE) oraz polscy reprezentanci – O.S.T.R. & Marco Polo, Ten Typ Mes, Rasmentalism,  Pokahontaz & Buka, Kękę   Eripe & Quebonafide, i Sztigar Bonko.