Najnowsze wydawnictwo Superlativez to instrumentalne dzieło producenta pochodzącego ze Świnoujścia. Beatstrumentals to płyta, której nie można przypisać jednoznacznej łatki. Na płycie dominują brudne stopy, werble i sample, nie oznacza to jednak że przypadnie ona do gustu jedynie fanom klasycznych brzmień. Materiał zawiera również klubowe i elektroniczne smaczki, które dodają jej niezbędnego kolorytu..

Całość została podzielona na CD Black i CD White. Na płycie znalazło się dwóch gości. Pierwszym z nich jest doskonale znany w środowisku producent Szatt, do spółki z których Kryhoo stworzył numer One Day otwierający White CD. Drugim jest reprezentant Superlativez, DJ Nambear, który dołożył skrecze do utworów Surfer oraz Perfect Feeling, znajdujących się na CD Black.

Beatstrumentals w limitowanym nakładzie dostępny jest w sklepie na stronie www.superlativez.pl

Link do odsłuchu:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLxfj2fK2JW6lCC8KFF5Htb9tRdtFdn_M7

Kryhoo sylwetka:

Sterta winyli, trochę pomysłów, jeden gramofon no i dwie kolumny, tak na obecną chwilę wygląda cały mój warsztat. Zabawa trwa mniej więcej od 2009 roku, instrumentale, które wychodzą spod mojej ręki zostawiam głównie dla siebie, ostatnio postanowiłem poopróżniać szufladę i się podzielić. Inspiruje mnie każda wartościowa dla mnie muzyka, nie trawię schematów i podziału muzyki do szufladek. Pete Rock, Jay Dee, Electric Wire Hustle – m.in. trzy główne powody.

Uczestnictwo w:
* Beat Battle.Poznań (2011) (3 edycja)
* Beat Battle.Poznań (2015) (7 edycja)
* Battle of the Beatmakers – Szczecin (1 edycja)
* Battle of the Beatmakers – Szczecin (2 edycja)

Dyskografia:
Time 4 Remixes (2009)
J-Live – The Hear After LP (Remixed by Kryhoo) (2015)
Beatstrumentals Vol. #1 (Superlativez Records 2015)
Beatstrumentals Vol. #2 (TBA)
Time 4 Remixes Vol. #2 (TBA)