Tych artystów znacie bardzo dobrze, ale jeszcze nigdy nie widzieliście ich w takiej formie. To będzie jeden z ciekawszych kempowych występów – został przygotowany specjalnie z myślą o czeskim święcie rapu! Po czterech latach nieobecności do Festivalparku powracają artyści z wytwórni Szpadyzor Records! donGURALesko, Gruby Mielzky, Sherller, Qlop, Rafi oraz DJ Kostek, czyli wyborna SZPADYEKIPA już za 82 dni zawładnie kempową sceną! Widzieliśmy setki koncertów, gdzie grano materiał z płyt wydanych przez poznańską wytwórnię. Nigdy wcześniej jednak nie odbył się event w specjalnym SZPADYSKŁADZIE! Podczas godzinnego SZPADYSETU usłyszycie m.in. materiał z nowej, nadchodzącej wielkimi płytami płyty Gurala, świeże single Shelleriniego czy też nowe dźwięki od Degustatora!

Miszmasz charakterów, mieszanka stylów, esencja hip-hopu – tak w skrócie można opisać kolejny skład, który powraca na Kemp po dłuższej przerwie. Supergrupa prosto z amerykańskiego podziemia znów zawładnie kempową publicznością po ponad 10 latach nieobecności! Do line-upu dołącza Demigodz! Grupa powstała na początku lat 90-tych w Connecticut za sprawą Open Mica i Reflexa. W 2000 roku – po dwóch latach zawieszenia – grupę reaktywował Apathy, a oprócz niego ekipę tworzyli między innymi Celph Titled, Rise and One Two czy Louis Logic. Obok nich skład zasilają także reprezentanci naszych sąsiadów – Megaloh z Niemiec, Podzemgang i Kaidzas & DJ Lucco ze Słowacji oraz Pio Squad i Yzo Empire z Czech.

W każdy piątek do kępowego składu dołączają kolejni gracze, tacy jak Ghostface Killah & Raekwon The Chef, Mobb Deep, Joey Badass, Hopsin, Yelawolf, PRhyme [Royce da 5’9”& DJ Premier], Gang Starr Foundation [Jeru The Damaja, Big Shug, Lil’ Dap of Group Home], Dope D.O.D., Evidence, Rakaa & DJ Babu, The Four Owls, Aku Nara, Reverie, Pumpkin oraz polscy artyści Bisz B.O.K, VNM, Dwa Sławy i Pro8l3m.

Festiwal Hip Hop Kemp startuje od 20 do 22 sierpnia. Bilety dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie www.joyStore.pl/hhk za 199 PLNów (zwykły karnet) oraz 385 PLNów (karnet VIP) tylko do końca maja.

Dawajcie na Kemp – dołączcie do wydarzenia: www.facebook.com/events/680759272033561/ Sprawdźcie też kempowy Instagram, Twitter i Snapchat (hiphopkemppl), by dowiadywać się najszybciej o nowych odsłonach!

www.hiphopkemp.pl

szpadyzor-cover