George Zimmerman (zabójca Trayvona Martina) weźmie udział w charytatywnej walce bokserskiej. Jego przeciwnikiem najprawdopodobniej będzie The Game. Dobry żart, co?

Problem w tym, że to prawda.

Wyjście na ring zaoferował promotor Damon Feldman. Zimmerman z przyjemnością przystał na propozycję i prowokacyjnie zapowiedział, że może walczyć z każdym.. nawet czarnym. Obiecał także, że dochód z walki przeznaczy na cele charytatywne. Szczytna próba odkupienia swoich win? Nie sądzę.. Patrząc na ostatnie wybryki i problemy ze znalezieniem pracy raczej jest to sposób na przyciągnięcie fleszy (niedawno próbował sprzedać na eBayu swój obraz za 100,099.99 dolarów). Dodatkowo amerykańskie media co rusz donoszą o progresach w treningu byłego strażnika.

Chętnych do podmalowania oczu Zimmermanowi jest wielu. Jako jeden z pierwszych do walki zgłosił się… DMX. Podupadający coraz bardziej na zdrowiu raper w niewybredny sposób skomentował całą sytuację: I am going to beat the living f— out of him… I am breaking every rule in boxing to make sure I f— him right up. Once I am done with him, I am going to whip my d—out and piss on him… Zimmerman is a piece of s— and that’s what he needs to drink.

To byłoby jeszcze do przełknięcia i zrozumienia. Earl jest w tragicznej sytuacji finansowej, więc takie wątpliwej jakości show pomogłoby mu wypłacić zaległe alimenty. W rapie jego kariera jest już niestety skończona.

Gorzej, że do całej szopki dołączył The Game. Niedawny nabytek YMCMB, który krótko po zabójstwie Trayvona wytatuował na swojej łydce podobiznę chłopaka powiedział krótko: to będzie dla mnie przyjemność.

Zimmerman się zgodził.

Walka odbędzie się pierwszego marca. Niestety (bez względu na to, kto będzie ostatecznym przeciwnikiem niedoszłego malarza).

Startuję w konkursie Blog Roku 2013. Jeżeli chcesz wesprzeć moją kandydaturę, wyślij sms o treści E00122 na numer 7122. Wiadomość kosztuje jedyne 1,23 zł (cała kwota trafia na cele charytatywne). Szczegóły znajdziesz tutaj