Kolejny gracz z rodzimego podwórka zasila line-up „Festiwalu z Atmosferą”! Jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny hip-hopowej, gracz pierwszej ligi podziemia, dziś przedstawiciel Prosto Label z wyszlifowanym warsztatem, który stawia na skomplikowane rymy, zabawę słowem i oryginalne flow. Charyzmatyczny raper, który ma na koncie pokaźną sumę niezapomnianych koncertów, gościnnych występów i współpracę między innymi z Dope D.O.D. Na hradeckiej scenie będzie nas reprezentował VNM!

Kempowy skład powiększył się także o świeżą krew ze wschodniego wybrzeża, reprezentanta Brooklynu, rapera łączącego w swojej muzyce wszystko to, co w niej najważniejsze – teksty na wysokim poziomie, wyjątkowy flow i ucho do bitów. Mimo młodego wieku doskonale wie jak to się robi, o czym przekona nas już w sierpniu w Hradec KrálovéHDBeenDope to kolejny artysta, który wystąpi w trakcie tegorocznej edycji festiwalu Hip Hop Kemp! Obok niego do line-upu dołącza słowacki raper Majk Spirit oraz przedstawiciel gospodarzy Smack.

W poprzednich odsłonach poznaliśmy już takich artystów, jak Gang Starr Foundation [Jeru The Damaja, Big Shug i Lil’Dap], Hopsin, Run The Jewels, Yelawolf, Dope D.O.D., PRhyme [Royce da 5’9”& DJ Premier], oraz pierwszy polski skład Pro8l3m. W następny piątek spodziewajcie się kolejnych graczy!

Wielkie święto kultury czterech elementów odbędzie się od 20 do 22 sierpnia 2015 na terenie dawnego lotniska w czeskim Hradec Králové, zaledwie 50 km od granicy w Kudowie-Zdrój. Już po raz czternasty tysiące fanów czarnych brzmień oraz pozytywnego wypoczynku przeżyje najbardziej wyluzowane i przepełnione hiphopową zajawą wakacje!

Bilety dostępne są w internetowym sklepie www.joyStore.pl/hhk w kwietniowej, limitowanej puli za 199 PLNów (zwykły karnet) oraz 385 PLNów (karnet VIP).

Dawajcie na Kemp – dołączcie do wydarzenia: Hip Hop Kemp 2015 – 14. edycja „Festiwalu z Atmosferą”! Sprawdźcie też kempowy Instagram, Twitter i Snapchat (hiphopkemppl), by dowiadywać się najszybciej o nowych odsłonach!

www.hhk.pl
www.facebook.com/hiphopkemppl

hdb-1