Mój weekend się przeciągnął o jeden dzień, więc wyniki także.. :-) Od momentu  ogłoszenia konkursu dostałem od Was 35 zdjęć. 3/4 z nich były pijackimi kadrami stołów lub takimi, które chyba nie powinny się tutaj znaleźć. Były też cycki, ale bez dedykacji więc nie uległem przekupstwu. Nie ukrywam, że liczyłem z Waszej strony na trochę więcej kreatywności.

Płyty PΔFF!$†O†ΣDΣ$ otrzymują autorzy trzech poniższych zdjęć.

1. Kompletnie nic z niego nie rozumiem, ale rozbawiło mnie do łez. Zakładam, że chłopakom w głośnikach towarzyszył Gandzior lub inspirowali się ostatnią akcją Żuroma.

cotojest

2. Bohater poniższego zdjęcia wyszedł z zupełnie innego założenia niż pozostali. :-)

Taak beztroskie czasy dzieciństwa, to były „melanże”. Późniejsze hulanki też spoko ale to już nie to samo. Własny bar, jak widać grube zaplecze, dobra zabawa no i ten klimat, banan od ucha do ucha. Oczywiście ja to ten kolega (ok. 8 lat) w czapce i kapturze, chyba od zawsze lubiłem luźny styl. Po mojej lewej kuzyn i siostra. Jesteśmy młodzi świat leży u stóp nam.

007

3. Ostatnia płyta trafia do wytrawnego melanżownika, który nie dość, że wylądował nad morzem, to jeszcze zrobił grilla w lutym. Szacun, wiem co to znaczy sam piekłem kiełbaski na wydmach zimą.

DSC03430

Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo.