Rapowa zabawa rozkręca się na dobre! Po niespodziankowym, środowym zaanonsowaniu Jedi Mind Tricks na pierwszą gwiazdę tegorocznej edycji festiwalu Hip Hop Kemp, powracamy do starej i sprawdzonej tradycji kempowych piątków. Tym samym w line-upie największej hip-hopowej imprezy Europy ląduje miękko niepowtarzalne połączenie Brooklynu z brzmieniem wprost z Detroit – Skyzoo & Apollo Brown.

Ten klasyczny przykład duetu raper – producent, zaczął formować się w 2014 roku przy pracy nad krążkiem “Barrel Brothers”, jednak był to jedynie zalążek bardziej zażyłej współpracy, która z roku na rok wyglądała coraz lepiej. W końcu, we wrześniu ubiegłego roku Apollo Brown w całości odpowiedział za produkcję najnowszego i prawdopodobnie najlepszego LP od Skyzoo, “The Easy Truth”. Klasyczne podejście do samplingu w połączeniu z autentycznym nowojorskim vibem spowodowało, że Ci dwaj artyści stworzyli album, który na przekór mainstreamowym trendom najbardziej cieszy fanów podziemia. Mocno wyczuwalne inspiracje początkiem XXI wieku, fascynacja brzmieniem żywych instrumentów i esencjonalne, czarne flow to gwarancja niezapomnianego koncertu.

Chociaż jesteśmy na samym starcie ogłoszeń szesnastej edycji “Festiwalu z atmosferą”, to już w ciemno można zakładać, że tegoroczny Kemp ponownie stanie się w sierpniu prawdziwym centrum hip-hopowej Europy. Ta oddalona o zaledwie 50 kilometrów od polskiej granicy impreza jak żadna inna łączy w sobie ducha wszystkich czterech filarów najpiękniejszej subkultury świata – rapu, graffiti, tańca i produkcji. To wszystko w połączeniu z unikalnym klimatem czeskiego chillu sprawia, że Hradec Králové co roku odwiedzane jest przez dziesiątki tysięcy prawdziwych zajawkowiczów.

Trzydniowe karnety na festiwal Hip Hop Kemp, zapewniające także wstęp na poprzedzający go warm-up, są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem oficjalnego polskiego sklepu internetowego www.joystore.pl/hhk.

Pełne, 3-dniowe karnety na festiwal Hip Hop Kemp, zapewniające także wstęp na poprzedzający go warm-up są już dostępne w regularnej sprzedaży, za pośrednictwem oficjalnego polskiego sklepu internetowego www.joystore.pl/hhk

Hip Hop Kemp

GDZIE:   Festivalpark, Hradec Králové (Czechy)

KIEDY:   17-19 sierpnia 2017 (czwartek-sobota)

+ 16 sierpnia 2016 (oficjalny środowy warm-up)

FB:         www.fb.com/HipHopKempPL

BILETY:  www.joyStore.pl/HHK

EVENT:  bit.ly/HHK-2017-PL