W dzisiejszej odsłonie artystów, którzy wystąpią podczas 14. edycji „Festiwalu z Atmosferą”, składamy hołd jedynemu i niepowtarzalnemu Guru – 9 lat po koncercie zaplanowanym w Hradcu, który się nie wydarzył i 5 lat po śmierci rapera. Przed Wami autor albumu uważanego za kwintesencję rapowych lat 90-tych – Jeru The Damaja, Bostończyk od zawsze związany z Guru i ekipą Gang Starr – Big Shug, oraz połowa kultowego duetu Group Home – Lil’ Dap, czyli ekipa GANG STARR FOUNDATION!

Gang Starr Foundation to luźny kolektyw stworzony wokół jednego z najlepszych rapowych duetów w historii – ekipy Gang Starr tworzonej przez legendarnego rapera Guru i genialnego producenta DJ-a Premiera. Przez ponad dwadzieścia lat istnienia grupy przewinęło się przez nią mnóstwo ważnych dla całego hip-hopowego środowiska postaci. O klasie trójki z nich będziemy mogli się przekonać już w sierpniu w Hradcu!

Do tej pory w line-upie tegorocznej edycji festiwalu pojawiły się takie szyldy, jak Hopsin, Run The Jewels, Yelawolf, Dope D.O.D., PRhyme [Royce da 5’9”& DJ Premier], oraz pierwszy polski skład Pro8l3m. Kolejne ksywy dołączą do line-upu w następny piątek!

Hip Hop Kemp startuje od 20 do 22 sierpnia w Hradec Králové, zaledwie 50 km od polsko-czeskiej granicy w Kudowie-Zdrój. W Festivalparku na uczestników czekają trzy niezapomniane dni i noce przepełnione najlepszymi hiphopowymi brzmieniami, gorące poranki i orzeźwiające kąpiele w jeziorku, niezastąpione langosze i czeskie browary leczące syndrom dnia wczorajszego, a przede wszystkim niespotykana atmosfera i wielka międzynarodowa integracja w rytmie rapu!

Bilety dostępne są w internetowym sklepie www.joyStore.pl/hhk w kwietniowej, limitowanej puli za 199 PLNów (zwykły karnet) oraz 385 PLNów (karnet VIP).

Dawajcie na Kemp – dołączcie do wydarzenia: Hip Hop Kemp 2015 – 14. edycja „Festiwalu z Atmosferą”!

Sprawdźcie też kempowy Instagram, Twitter i Snapchat (hiphopkemppl), by dowiadywać się najszybciej o nowych odsłonach!

www.hhk.pl
www.facebook.com/hiphopkemppl

gang-starr2