Dwie legendarne postaci wywodzące się z jednej z najważniejszych grup w historii hip-hopu. Raperzy o niezaprzeczalnie mocnej pozycji, ogromnej charyzmie, charakterystycznych stylach i masą świetnych kawałków na koncie. I choć w tym roku mija aż 20 lat od premiery ich klasycznego dzieła „Only Built 4 Cuban Linx”, to na Kempie zobaczycie graczy będących w życiowej formie, dalekich od odcinania kuponów od dawnych sukcesów. Tuż po premierze rewelacyjnych albumów „36 Seasons”, „Sour Soul”, „FILA” oraz na kilka tygodni przed wydaniem drugiej części absolutnie mistrzowskiego „12 Reasons To Die” do line-upu 14. edycji Hip Hop Kemp dołączają najbardziej wyraziści raperzy spod najbardziej kultowego szyldu w historii rapu: Ghostface Killah i Raekwon The Chef z Wu-Tang Clanu!

Do tej pory potwierdzeni zostali już tacy artyści, jak Mobb Deep, Joey Badass, Hopsin, Yelawolf, PRhyme [Royce da 5’9”& DJ Premier], Gang Starr Foundation [Jeru The Damaja, Big Shug, Lil’ Dap of Group Home], Dope D.O.D., Evidence, Rakaa & DJ Babu, The Four Owls, Aku Nara, Reverie, Pumpkin oraz polscy gracze Bisz B.O.K, VNM, Dwa Sławy i Pro8l3m. Kolejne szyldy dołączają do kempowego składu w każdy piątek!

Hip Hop Kemp to trzy niezapomniane dni i noce przepełnione najlepszymi hiphopowymi brzmieniami, gorące poranki i orzeźwiające kąpiele w jeziorku, niezastąpione langosze i czeskie browary leczące syndrom dnia wczorajszego, a przede wszystkim niespotykana atmosfera i wielka międzynarodowa integracja w rytmie rapu! Widzimy się od 20 do 22 sierpnia 2015 na terenie dawnego lotniska w czeskim Hradec Králové, zaledwie 50 km od granicy w Kudowie-Zdrój.

Wejściówki znajdziecie w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie www.joyStore.pl/hhk za 199 PLNów (zwykły karnet) oraz 385 PLNów (karnet VIP). Każda pula biletów w danym okresie przedsprzedaży jest limitowana, a bilety w tej cenie dorwiecie tylko do końca maja!

Dawajcie na Kemp – dołączcie do wydarzenia: www.facebook.com/events/680759272033561/ Sprawdźcie też kempowy Instagram, Twitter i Snapchat (hiphopkemppl), by dowiadywać się najszybciej o nowych odsłonach!

www.hhk.pl
www.facebook.com/hiphopkemppl

ghostface-raekwon