Nadciąga wielkie święto kultury czterech elementów! Już po raz czternasty tysiące fanów czarnych brzmień oraz pozytywnego wypoczynku przeżyje najbardziej wyluzowane i przepełnione hiphopową zajawą wakacje! Widzimy się od 20 do 22 sierpnia 2015 na terenie dawnego lotniska w czeskim Hradec Králové, zaledwie 50 km od granicy w Kudowie-Zdrój. Nie zapomnijcie, że każdy Kempowicz może zameldować się na miejscu już 19 sierpnia na środowe warm-up party!

W line-upie festiwalu Hip Hop Kemp tradycyjnie pojawiły się legendarne ksywy i absolutne klasyki zza Oceanu, ale nie zabrakło też miejsc dla świeżych graczy i debiutantów z nowymi pokładami energii. Na 14. edycji festiwalu wystąpią między innymi Mobb Deep (USA), Ghostface Killah & Raekwon The Chef (USA), Joey Bada$$ (USA), Hopsin (USA), Yelawolf (USA), PRhyme [Royce da 5’9”& DJ Premier] (USA), Gang Starr Foundation [Jeru The Damaja, Big Shug, Lil’ Dap of Group Home] (USA), Dope D.O.D. (NL), Evidence (USA), The Four Owls (UK), Expansion Team Soundysytem [Rakaa & DJ Babu] (USA) oraz polscy artyści: Gruby Mielzky & Ortega Cartel, Bisz & B.O.K, VNM, Spinache, Włodi, Quebonafide, Dwa Sławy, donGuralesko & Szpadyskład, Pro8l3m i ekipa Alkopoligamii.

Hip Hop Kemp to trzy niezapomniane dni i noce przepełnione najlepszymi hiphopowymi brzmieniami, gorące poranki i orzeźwiające kąpiele w jeziorku, niezastąpione langosze i czeskie browary leczące syndrom dnia wczorajszego, a przede wszystkim niespotykana atmosfera i wielka międzynarodowa integracja w rytmie rapu!

Bilety dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie www.joyStore.pl/hhk za 229 PLNów (zwykły karnet) oraz 415 PLNów (karnet VIP). Każda pula biletów w danym okresie przedsprzedaży jest limitowana!

W sklepie polskiego promotora joyStore by Joytown można także zarezerwować miejsca w Kempobusach – specjalnych autobusach, które zabiorą uczestników na festiwal z 16 polskich miast.

Dawajcie na Kemp – dołączcie do wydarzenia: www.facebook.com/events/680759272033561/ Sprawdźcie też kempowy Instagram, Twitter i Snapchat (hiphopkemppl), by poznawać najszybciej wieści z frontu HHK!

www.hhk.pl
www.facebook.com/hiphopkemppl

hhk2015