Nie zwalniamy tempa i kolejny weekend witamy w towarzystwie nowych nazw w programie Hip Hop Kemp 2016! Dzisiejszym zamaskowanym headlinerem jest jedna z najbardziej obiecujących postaci amerykańskiej sceny: $$$$ $$$$$N$! Jego sierpniowy występ na Kempie będzie jednym z pierwszych, na których będzie można usłyszeć materiał z tak wyczekiwanego na całym świecie, pełnoprawnego debiutanckiego LP. Jesteśmy przekonani, że ten rok będzie należał właśnie do niego.

Naturalnie wzmacniamy dzisiaj również polską scenę, i to zdecydowanie nie byle kim! Gracz wagi ciężkiej, prawdziwy król swagu znad Wisły – do programu tegorocznego Kempa wskakuje sam TEDE wsparty swoim odwiecznym kompanem DJ’em Buhhem. Czwarty krzyżyk na karku Jacka Granieckiego wcale nie oznacza, że ma on zamiar odpuścić. W Hradcu doświadczymy jego klasycznego seta w ramach jakże tłustej trasy VHS Tour, więc o poziom mocy uderzenia możemy być spokojni.

Niemniej ciekawie zapowiada się dzisiejsze doładowanie graczami z Europy. Do Kempowej ekipy wpada trapowy kocur wprost z Wysp Brytyjskich – Ocean Wisdom, prawdziwy niemiecki truskulowiec – Morlockk Dilemma, oraz reprezentujący gospodarzy, niezwykle charyzmatyczny duet Paulie Garand & Kenny Rough.

Tegoroczny Hip Hop Kemp będzie wyjątkowy nie tylko z uwagi na legendarną atmosferę, ale i ze względu na jubileuszową, piętnastą już edycję największego europejskiego święta kultury hip hop. Impreza wystartuje już 18 sierpnia, i przez trzy dni, od świtu do świtu nie da wytchnienia wszystkim spragnionym szaleństwa festiwalowiczom. 15 lat tradycji zobowiązuje do ciągłego podwyższania poprzeczki, i nie inaczej będzie tym razem. Hradczańskie sceny ponownie ugną się pod naciskiem najgłośniejszych rap zawodników z całego świata, a imprezowe bunkry wypełnione zostaną najlepszym DJ’skim brzmieniem po sam sufit.

Trzydniowe karnety, zapewniające także darmowy wstęp na środowy warm-up (17 sierpnia), znajdziecie w polskiej przedsprzedaży, w nowej kwietniowej puli na www.joyStore.pl/hhk

Kolejne odsłony kempowego line-upu będą się pojawiać w każdy piątek – jeśli chcecie wiedzieć jako pierwsi kto zasili festiwalowy skład, wbijajcie na Instagram lub Snapchat (@hiphopkemppl).

 

LINE-UP HIP HOP KEMP 2016:

***** **E /USA/

$$$$ $$$$$N$ /USA/

_-_-_-O /USA/

Ocean Wisdom/UK/

Jehst /UK/

TEDE & DJ Buhh /PL/