Nadciąga wielkie święto kultury czterech elementów! Już po raz czternasty tysiące fanów czarnych brzmień oraz pozytywnego wypoczynku przeżyje najbardziej wyluzowane i przepełnione hiphopową zajawą wakacje! Widzimy się od 20 do 22 sierpnia 2015 na terenie dawnego lotniska w czeskim Hradec Králové, zaledwie 50 km od granicy w Kudowie-Zdrój. Nie zapomnijcie, że każdy Kempowicz może zameldować się na miejscu już 19 sierpnia na środowe warm-up party!

W line-upie festiwalu Hip Hop Kemp tradycyjnie pojawią się legendarne ksywy i absolutne klasyki zza Oceanu, ale nie zabraknie miejsc dla świeżych graczy i debiutantów z nowymi pokładami energii. Do tej pory potwierdzone zostały takie szyldy, jak Run The Jewels, YelaWolf i PRhyme [Royce da 5’9″ & DJ Premier].

Jak przystało na piątek 13-tego, najświeższa odsłona line-upu to potężna dawka hardcore’u i horroru! Na pierwszy ogień trafił jeden z najciekawszych młodych graczy na hip-hopowej scenie, raper, producent, aktor, założyciela wytwórni Funk Volume. Jeśli jeszcze nie znacie tego wariata z białymi soczewkami, koniecznie nadróbcie braki przed Kempem! Po raz pierwszy w Czechach i na „Festiwalu z Atmosferą” pojawi się Hopsin!

hopsin-cover

Kolejni bohaterzy dzisiejszego poranka to autorzy brutalnej liryki. Wykręcony wizerunek, ostre bity i niewyczerpana energia na scenie to główne czynniki charakteryzujące tę ekipę. O tym, że ich muzyka rozrywa bębenki, a występy na żywo wywołują ciary na całym ciele, mieliśmy okazję przekonać się podczas 11. edycji HHK. Od tamtej pory narobili sporo hałasu… i narobią znowu, po raz kolejny w Hradec Králové! Do line-upu dołącza niezastąpiony skład Dope D.O.D.! A na deser wpadł jeszcze niezrównoważony i niebezpieczny duet Czechów – Řezník i DeSade, czyli Sodoma i Gomora.

Hip Hop Kemp to trzy niezapomniane dni i noce przepełnione najlepszymi hiphopowymi brzmieniami, gorące poranki i orzeźwiające kąpiele w jeziorku, niezastąpione langosze i czeskie browary leczące syndrom dnia wczorajszego, a przede wszystkim niespotykana atmosfera i wielka międzynarodowa integracja w rytmie rapu!

Wejściówki znajdziecie w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie www.joyStore.pl/hhk za 185 PLNów (zwykły karnet) oraz 365 PLNów (karnet VIP). Każda pula biletów w danym okresie przedsprzedaży jest limitowana!

Dawajcie na Kemp – dołączcie do wydarzenia: www.facebook.com/events/680759272033561/ Sprawdźcie też kempowy Instagram, Twitter i Snapchat (hiphopkemppl), by dowiadywać się najszybciej o nowych odsłonach!

www.hhk.pl
www.facebook.com/hiphopkemppl