Kto się będzie ze mną bawił na sierpniowym koncercie PALUCH X RYTMUS, któremu będzie towarzyszyć rozdanie złotych płyt za „PCC” i „Made In Heaven”?

Na pewno zwycięzca konkursu, który dla Was przygotowałem.

Co trzeba zrobić, żeby wbić na imprezę za friko? Nic trudnego. Wystarczy, że wyrazicie chęć otrzymania wejściówki w komentarzu (bezpośrednio na blogu, pod tym wpisem). Pamiętajcie, żeby zostawić w formularzu swój adres email. Ze zwycięzcą skontaktuję się na tydzień przed imprezą.


Informacja o imprezie:

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh, Biuro Ochrony Rapu oraz Empire Music Studio z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha oraz Rytmusa, który odbędzie się 28.sierpnia w poznańskim klubie Eskulap.  Podczas imprezy zostaną wręczone złote płyty za album „Made in Heaven“ duetu Paluch – Chris Carson. Gościnnie pojawią się Gedz, KęKę, Quebonafide oraz SB Maffija.

Support: 99 Mafia
Imprezę poprowadzą: Dj Taek oraz Dj Show

Bilety:

I pula 30 zł ( tylko na biletomat.pl)

II pula 40 zł

III pula 45 zł
Rezerwacja: info@bashesh.com
Przedsprzedaż: VERT, UNHUMAN, PROSTO, biletomat.pl

Miejsce: Eskulap Akademickie Centrum Kultury  ul. Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

Start:  20:00

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1020903064587506/

„Made In Haven” to dzieło duetu PCC czyli Paluch i Chris Carson, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów z których dwa pokryły złotem a jeden platyną nie osiadł na laurach. Tym razem Paluch postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentowanym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli. Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej czyli dosadną i bezkompromisową liryką. Mocną stroną krążka będą śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć. Atutem płyty jest też powrót do atmosfery znanej z albumów „Pewniak” czy „Biuro Ochrony Rapu” czyli osiedlowego, szorstkiego rapu.

Rytmus jest słowackim raperem, członkiem grupy Kontrafakt. W rodzimym kraju jest bardzo ceniony, a jego sława i muzyka docierają do wszystkich zakątków starego kontynentu. Rytmus w ciągu swojej kariery współpracował również z polskimi wykonawcami, gościnnie wystąpił w teledysku WWO, pt. „I tak to osiągnę”, znajdującego się na ostatniej płycie polskiego zespołu oraz w teledysku pt. „Stoprocent 2” promującym pierwszy solowy album Soboty. W rodzimym kraju jest bardzo ceniony, głównie przez wielbicieli tradycyjnego rapu a jego videoklipy osiągają miliony odsłon.

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/bashesh

https://www.facebook.com/PaluchOfficial

www.bashesh.com

2015.08.28 Paluch Rytmus