Pierwsza z nich, to jedna z najbardziej utalentowanych raperek młodego pokolenia, która doskonale wie jak zaprezentować wszystkie swoje rapowe umiejętności, co udowodniła na kilku produkcjach własnego autorstwa. Reverie to kolejny artysta z wysokiej półki, który zaprezentuje się w sierpniu w Hradec Králové!

Kolejna artystka z dzisiejszej odsłony to pisarka, poetka, performerka i jednocześnie kobieta łącząca hip-hop z jazzem i nadająca mu wyjątkowego charakteru. Obdarzona ogromnym talentem artystka, której miłość do sztuki przekłada się na wysokiej jakości płyty i występy na żywo. Do line-upu dołącza inspirująca, czarująca, wyjątkowa – Akua Naru wraz ze świetnym live bandem DIGFLO!

Ostatnia bohaterka dnia dzisiejszego to artystka, która udowadnia, że europejski rap w kobiecym wydaniu ma się coraz lepiej. Raperka, która nie boi się łączyć różnych gatunków, co przekłada się na wyjątkowy charakter jej kawałków. Francuska Pumpkin to kolejne wzmocnienie kobiecej reprezentacji na tegorocznej edycji festiwalu Hip Hop Kemp!

Podczas czternastej edycji festiwalu Hip Hop Kemp wystąpią: Hopsin, Joey Badass Gang Starr Foundation [Jeru The Damaja, Big Shug, Lil’ Dap], Run The Jewels, Yelawolf, Dope D.O.D., PRhyme [Royce da 5’9”& DJ Premier], VNM, Dwa Sławy oraz Pro8l3m. Kolejni artyści już wkrótce!

Wielkie święto kultury czterech elementów startuje od 20 do 22 sierpnia 2015 na terenie dawnego lotniska w czeskim Hradec Králové, zaledwie 50 km od granicy w Kudowie-Zdrój. Nie zapomnijcie, że każdy Kempowicz może zameldować się na miejscu już 19 sierpnia na środowe warm-up party!

Bilety dostępne są w internetowym sklepie www.joyStore.pl/hhk za 199 PLNów (zwykły karnet) oraz 385 PLNów (karnet VIP). Pula biletów jest limitowana!

Dawajcie na Kemp – dołączcie do wydarzenia: Hip Hop Kemp 2015 – 14. edycja „Festiwalu z Atmosferą”!

 

www.hhk.pl
www.facebook.com/hiphopkemppl

hhk