Quebo to artysta, który zafundował nam w zesżłym roku niesamowicie mocne i energetyczne show, poza tym wielokrotnie wymienialiście go w ankiecie, gdy pytaliśmy o Wasze propozycje na reprezentację naszego rodzimego rap-podwórka. Jeden z najbardziej obiecujących graczy młodego pokolenia na polskiej scenie hip-hopowej, który przebojem wdarł się w ostatnim czasie do pierwszej rapowej ligi znów zatrzęsie kempową sceną!

Do tej pory w line-upie tegorocznej edycji festiwalu pojawiły się takie szyldy, jak Mobb Deep, Ghostface Killah & Raekwon The Chef, Joey Badass, Hopsin,  Yelawolf, PRhyme [Royce da 5’9”& DJ Premier], Gang Starr Foundation [Jeru The Damaja, Big Shug, Lil’ Dap of Group Home], Dope D.O.D., Evidence, The Four Owls, Expansion Team Soundysytem [Rakaa & DJ Babu], Demigodz, Reverie, Kontrafakt oraz polscy artyści Gruby Mielzky & Ortega Cartel, Bisz & B.O.K, VNM, Dwa Sławy, donGuralesko & Szpadyskład i Pro8l3m. Kolejne ksywy dołączą do line-upu w następny piątek!

Hip Hop Kemp startuje od 20 do 22 sierpnia w Hradec Králové, zaledwie 50 km od polsko-czeskiej granicy w Kudowie-Zdrój. W Festivalparku na uczestników czekają trzy niezapomniane dni i noce przepełnione najlepszymi hiphopowymi brzmieniami, gorące poranki i orzeźwiające kąpiele w jeziorku, niezastąpione langosze i czeskie browary leczące syndrom dnia wczorajszego, a przede wszystkim niespotykana atmosfera i wielka międzynarodowa integracja w rytmie rapu!

Bilety dostępne są w internetowym sklepie www.joyStore.pl/hhk w majowej, limitowanej puli za 215 PLNów (zwykły karnet) oraz 395 PLNów (karnet VIP).

Dawajcie na Kemp – dołączcie do wydarzenia: Hip Hop Kemp 2015 – 14. edycja „Festiwalu z Atmosferą”!

Sprawdźcie też kempowy Instagram, Twitter i Snapchat (hiphopkemppl), by dowiadywać się najszybciej o nowych odsłonach!

www.hhk.pl
www.facebook.com/hiphopkemppl


PS. Za 10 dni pierwsze HHK Before Party!

– HHK BEFORE PARTY @KATOWICE, @AZ https://www.facebook.com/events/1076130315731164/– HHK BEFORE PARTY @WROCŁAW, @EVIDENCE
– BOOTY BANG PARTY POD PATRONATEM HHK @ŁÓDŹ – pierwszy w Polsce tak duży Twerk Contest
az-hhkemp-tlo