Dzisiejszą odsłonę pod szyldem MC&DJ otwierają legendy West Coastu – za majkiem doświadczony raper, który na koncie ma współpracę między innymi z Krs-one, Aloe blacc i wieloma grubymi ksywami, za gramofonem ikona turntablismu i współtwórca kolektywu Beat Junkies. W kempowym składzie mamy już Evidence, pora na pozostały skład Dilated Peoples! W Hradec Králové pod szyldem Expansion Team Soundsystem wystąpią Rakaa Iriscience oraz DJ Babu!

Obok nich potężna dawka charyzmy, muzycznego kunsztu i koncertowej energii w ośmiu porcjach! Reprezentant Bydgoszczy, współtwórca Polskiego Hymnu HHK, obecnie jeden z czołowych graczy polskiego rap-podwórka wraz z DJ Paulo i livebandem ponownie zawładną kempową sceną! W sierpniu widzimy się z ekipą Bisz B.O.K!

Do tej pory w line-upie tegorocznej edycji festiwalu pojawiły się takie szyldy, jak Joey Badass, Hopsin, Run The Jewels, Yelawolf, PRhyme [Royce da 5’9”& DJ Premier], Gang Starr Foundation [Jeru The Damaja, Big Shug, Lil’ Dap of Group Home], Dope D.O.D., Evidence, Aku Nara, Reverie, Pumpkin oraz polscy artyści VNM, Dwa Sławyi Pro8l3m. Kolejne ksywy dołączą do line-upu w następny piątek!

Hip Hop Kemp startuje od 20 do 22 sierpnia w Hradec Králové, zaledwie 50 km od polsko-czeskiej granicy w Kudowie-Zdrój. W Festivalparku na uczestników czekają trzy niezapomniane dni i noce przepełnione najlepszymi hiphopowymi brzmieniami, gorące poranki i orzeźwiające kąpiele w jeziorku, niezastąpione langosze i czeskie browary leczące syndrom dnia wczorajszego, a przede wszystkim niespotykana atmosfera i wielka międzynarodowa integracja w rytmie rapu!

Bilety dostępne są w internetowym sklepie www.joyStore.pl/hhk w majowej, limitowanej puli za 199 PLNów (zwykły karnet) oraz 385 PLNów (karnet VIP).

Dawajcie na Kemp – dołączcie do wydarzenia: Hip Hop Kemp 2015 – 14. edycja „Festiwalu z Atmosferą”!

Sprawdźcie też kempowy Instagram, Twitter i Snapchat (hiphopkemppl), by dowiadywać się najszybciej o nowych odsłonach!

www.hhk.pl
www.facebook.com/hiphopkemppl

rakaa-djbabu-bisz2